Lehed

neljapäev, 3. jaanuar 2013

Mulksuv kohvimasin ja ajalehti neelavad kastidÜkskord lobisesime ühe tuttavaga põgusalt Facebookis ja siis jõudsime otsusele, et palju parem on ju ikkagi korra kokku saada ja silmast silma jutustada, eriti veel peale jõulupühi. Jutustamise võiks kähku midagi ka valmis teha.


Mind vaevas juba eelnevalt küsimus, kuidas hoiustada vanu ajalehti enne põletamist nii, et nad laokile ei vajuks. Poes nähes sobiva suurusega mandariinikaste andiski see lükke neist hoiukastid teha. Parem moodus oli need salvrätitehnikas ära katta.


Ka Ljuda mõtles, et kööginurgas seisev kohvimasin vajaks uuenduskuuri. Nii otsustas ta ära proovida kuidas võiks välja näha kohvimasin kui sellel oleks, nagu ta ise ütles, Vene motiivid peal. Minu meelest jäi väga kena. Kuna need pinnad ei puutu kuumaga kokku, siis pole ohtu, et motiivid koledaks läheksid.


Kastidele kleepisin tegelikult erinevaid detaile, lihtsalt miksisin kokku. Vahed tupsutasin akrüülvärviga ära, et motiivid moodustuksid terviku. Lisaks mitu kihti lakki, et ei hakkaks narmendama.


1 kommentaar: