Lehed

esmaspäev, 12. september 2011

Tuulekell

Mida teha vanade üksikute nugade-kahvlite-lusikatega? Muidugi võivad need edukalt edasi teenida, kuid neile võib anda uue tähenduse.

Idee teha vanadest köögitarvikutest tuulekell, sain ma õe käest. Jällegi on tegemist taaskasutusega, kus saab vägagi edukalt ära kasutada köögisahtlites olevat kila-kola.

Eelmine nädal istudes kohviesitlusel, lasime kätel käia ehk lükkisime vaikselt pärleid traadi otsa ja rüüpasime erinevaid häid kohvisorte.

Sille, kes tahtis vältida puurimist, soetas secondhandist hoopis vanu pudeliavajaid. Pihutäie avajate eest tuli kukurt kergendada vaid paari euro jagu. Ja minumeelest tuli tulemus väga lahe.

Ilusad mustrilised
puualused, millele kinnitada tuulekella detailid, lõikas mees välja ühest puuhalust. See oli palju parem idee, kui minu mõte lõigata lauajupi küljest sobivad ruudud.

Kartus, et selline tuulekell tekitab väga suurt kolinat, on asjatu. Tugeva tuule käes on kuulda vaikselt metallikõlinat.

Seekord valmistatud tuulekella riputasin kuuri külge - las kõliseb ja liigutab energiat.Sirje kasutas tuulekella tegemisel ära vana lilleriiuli


Minu esimene tuulekell
Õe tehtud tuulekell
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar