Lehed

pühapäev, 24. juuli 2011

Punane päev

Nii võib nimetada täna minu puhkuse viimast päeva, sest peaaegu kõik oli seotud punase värviga.
Hommik oli pilvine ja oli kohe isu käsitööd teha. Algatuseks otsustasin ühe igiammuse roosa kampsuni ära lõpetada - oi kui raske on vanu poolikuid asju lõpetada - no mitte kuidagi ei libisenud see töö, aga ikkagi sain valmis.


Ja et olin tuhinas, siis arvasin, et ühes jutis võiks ka seeliku ära lõpetada, mille meisterdasin ühest halvastiistuvast kleidist. Seeliku jaoks ostsin juba ammu kummi ära, kuid kahjuks ei mäletanud kuhu selle olin pistnud. Hakkasin garderoobis, kus ajutiselt on hoiul käsitöö ja kunstitarbed, korralikult tuulama, mille tulemusena koorus välja hulk poolikuid töid: diivanipadjad, mis ootasid punaseid katteid, punased sõrmikud ja terve hunnik muid esemeid, mida vaatasin ning panin ilusti tagasi:) Igal asjal oma aeg!
Leidsin ka oma imearmsa punase bareti - ilmselt olin selle harutamiseks kõrvale pannud. Ma arvan, et see soojendab see sügis veel mu pead.
Peale seda, kui poest kumm ostetud ja seelik valmis õmmeldud, otsustasin siiski viimased kirsid ära korjata. Turnisin vist kolm tundi puu otsas, et saada ämbritäis kirsse. Päris väsitav oli.
Õhtul tegin ka käpikud korda - kaks poolikut tööd sai valmis, nii hea tunne.
Nüüd vaja veel punane pesu pesema panna ja nagu mainisin, algab homsest jälle töönädal, siis otsin punase küünelaki välja, et end pisut ergastada.......

P.S. Mees tuli just duši alt ja tõmbas selga kärtspunase T-särgi:)
Ja õega rääkisin täna telefonitsi ja ta küsis, mis värvi kingitust ma tahan kööki - ikka punast:)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar