Ilusate asjade MÜÜK

Leekpea Ateljees ei vorbita masstoodangut, vaid iga ese on omanäoline ning tehtud hoole ja armastusega. Peamiselt valmivad romantilise noodiga esemed, mis kaunistavad kodu ja millel praktiline väärtus.
Aeg-ajalt jõuavad müüki mõned esemed, mida on võimalik kohe omale või kingituseks soetada. Samuti on need ühtlasi väikeseks inspiratsiooniks tellimuse tegemisel, kui täpselt seda mida vaja on, pole.

Tellitud esemeid saab Rakveres ja Tallinnas otse kätte, mujale lähetan postiga.

Kui midagi meeldivat jäi silma, siis kirjuta leekpea@hotmail.com, FB Leekpea Ateljee või tel 5374 0525.

Parimat soovides,

Mari Riina Rist
Leekpea Ateljee

LAOS SAADAV KAUP KOHE MÜÜGIKS

Romantiline roosa shabby chic stiilis puidust salvrätikukarp, mis kaunistatud dekupaaži, pitsi ja poolpärlitega. Karbi põhjas on sahtel, mille kaudu saab asetada poes olevad salvrätikupakendi peitu. Hind 14.99


Romantiline roosa shabby chic stiilis puidust salvrätikukarp, mis kaunistatud dekupaaži ja mõrandamistehnikaga. Karbi põhjas on sahtel, mille kaudu saab asetada poes oleva salvrätikupakendi peitu. Hind 14.-


Karp-laegas. Mõõt 16x21 cm. Roosades toonides. Hind 20 eurot.


Lillades toonides jaapani köites fotoalbum, mis on kaunistatud quillingulilledega. Sisaldab 20 lehte, mis on omavahel vahelehega eraldatud.
Hind 35.-Romantiline vanaaegse välimusega jaapani köites fotoalbum. Album on mõõdus A4, mille vahel on 20 lehte ja mahutab umbes 80 10x15 cm fotot. Kõik lehed on omavahel vahelehtedega eraldatud. Hind 30 eurot.

 
Õrnades rohekasvalgetes toonides jaapani köites fotoalbum. Album on mõõdus A4, mille vahel on 20 lehte ja mahutab umbes 80 10x15 cm fotot. Kõik lehed on omavahel vahelehtedega eraldatud. Hind 30 eurot.
 
 
Helesinine katsikualbum väiksele mehele. Jaapani köites album on mõõdus A4, mille vahel on 20 lehte ja mahutab umbes 80 10x15 cm fotot. Kõik lehed on omavahel vahelehtedega eraldatud. Hind 30 eurot.


Lillades toonides jaapani köites fotoalbum, mis eraldatud vahelehtedega. Mahutab ligikaudu 80 fotot. Hind 30 eurot.


 Jaapani köites album, kalkavahelehtedega, kokku 20 lehte suurus A4, kaunistatud quillingu tehnikas lilledega. Hind 35 eurot.


8.  Söögitegija lemmikraamat - retseptiraamat, milles on vähemalt 80 lehekülge, suurus A5. Hind 20.-

 
9.  Söögitegija lemmikraamat - retseptiraamat, milles on vähemalt 80 lehekülge, suurus A5. Hind 20.-


10. Vilditud prossid (tellimisel kirjeldada). Sobib nii jakile kui ka mantlile. Hind 10.-

 MAALID

 Maal "Helisevad illusioonid". Akrüül, 40x100. Hind 100.-

Maal "Soodsad hinnad ajavad naised hulluks". Akrüül, 50x100. Hind 100.-

2 kommentaari:

  1. Suurepärased tööd! Tahaks ise ka kõiki neid asju osata teha!
    Kas Vinnis tuleb ka veel koolitusi?

    VastaKustuta
  2. Uuel hooajal tuleb ikka erinevaid koolitusi - paberitööd, käsitööd ja kindlasti palju muudki. Facebookis MTU Rattakiri jookseb info läbi. Tasub jälgida :)

    VastaKustuta